Tom (12 kwietnia 2016)

Kompetentny i rzeczowy lekarz, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze istnieje możliwość kontaktu telefonicznego – nawet po godzinach pracy. Polecam!

ocena: bardzo dobry
pacjentka90 (12 sierpnia 2015)

Zmagam się z chorobą Leśniowskiego-Crohna już od kilku lat. Do Pani doktor, trafiłam w stanie beznadziejnym. Ze smiałością mogę powiedzieć, że po zastosowanym przez Panią doktor leczeniu, mój stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Kompetencja, wiedza i dobre serce. Lekarz godny polecenia!

ocena: bardzo dobry
patkaas (30 lipca 2015)

Polecam lekarza. Leczę się na WZJG w ramach NFZ. Bardzo dobry specjalista z odpowiednim podejściem do pacjenta.

ocena: bardzo dobry
pacjentkaCU (21 maja 2012)

Polecam dr.Puszko, jestem jej pacjentką od 5 lat, leczę sie na wrzodziejace zapalenie jelita grubego (i towarzyszące temu inne dolegliwości), od momentu diagnozy CU trafiałam na różnych lekarzy w Rzeszowie, ale nieskutecznych, choroba była ciągle aktywna, dopiero dr. Puszko wprowadziła właściwe leczenie, badania, odpowiednio dobrane leki, dzieki temu osiągnęłam remisję i w miarę dobry stan zdrowia. Jest to kompetentny i dobry specjalista, w razie potrzeby zaleca leczenie szpitalne, kieruje na odpowiednie badania. Leczyłam się w ramach NFZ.

ocena: bardzo dobry
Henryk C. (24 września 2010)

O Pani Doktor mam jak najlepszą opinię. W 2001 roku zdiagnozowano u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego i przez ponad 4 lata po jej rozpoznaniu mimo licznych pobytów w szpitalach – (5 razy i nie tylko w Rzeszowie) oraz wielu konsultacjach u różnych specjalistów gastrologów mój stan zdrowia nieznacznie się poprawiał po czym po tych krótkich okresach remisji choroba powracała niczym \\\”bumerang\\\” i obracała moje życie w koszmar. Kto chorują na tą chorobę zrozumie mnie co mam na myśli określając koszmarem życie z tą chorobą /ciągle powracająca biegunka, bóle brzucha, bolesne badanie, ciągłe pobyty na zwolnieniu lekarskim, częste wizyty w szpitalu i wiele innych minusów tej choroby/. Dzięki DR PUSZKO i zastosowanej przez nią kuracji mój stan zdrowia znacznie się poprawił co doprowadziło do tego iż już od ponad 4 lat nie przyjmuję żadnych leków na tą chorobę i mimo tego mój stan remisji utrzymuje się nadal. Czuję się zdrowym mężczyzną i mam nadzieję iż ten stan potrwa jak najdłużej, a to wszystko dzięki dr Puszko. Bardzo polecam wszystkim osobą Panią doktor a wszystkim tym którzy w chwili obecnej zmagają się z chorobami gastrycznymi życzę aby mieli wiele szczęścia aby dostać się pod opiekę dobrego specjalisty który będzie wiedział jak im pomóc. Ja miałem to szczęście i dlatego mogę pisać o swojej chorobie w czasie przeszłym.

ocena: bardzo dobry
alicja.z (14 września 2010)

Jestem pacjentką pani doktor Puszko od ponad dwóch lat i nie mam żadnych zastrzeżeń co do sposobu leczenia i opieki nad pacjentem.Nigdy nie odmówiła mi pomocy,gdy jest potrzeba kieruje do szpitala.Zaznaczam,że jestem pacjentką leczącą się na fundusz zdrowia i nie czuję się z tego powodu inaczej traktowana.

ocena: bardzo dobry
mk921 (26 sierpnia 2010)

Wyboru tego lekarza dokonaliśmy świadomie po zapoznaniu się ze wcześniejszymi opiniami internautów. W moim odczuciu część opinii negatywnych może być nie prawdziwa. W moim odczuciu dr Puszko jest lekarzem bardzo kontaktowym i zaangażowanym w proces mojego leczenia. Życzył bym innym pacjentom aby również trafiali na tak sumiennego i fachowego lekarza. Jeżeli któryś z autorów negatywnych wpisów miał inne odczucie,niech pamieta o tym, że kazdy jest tylko człowiekiem, może mieć gorszy dzien lub się pomylić. Anioły są tylko w niebie. Michał

ocena: bardzo dobry
51pacjentka (9 lipca 2010)

Jestem kilkuletnią pacjentką pani doktor Puszko i dziwią mnie przedstawione tutaj negatywne opinie. Choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Leczę się u Pani doktor na kasę chorych i nigdy nie zauważyłam u niej chęci wyzysku pacjenta ani parcia na kasę. Bez problemu otrzymywałam skierowania na badania, a gdy mój stan wymagał leczenia szpitalnego również pani doktor Puszko je wypisywała. Uważam też, że pani doktor Puszko to wysoko wykwalifikowany lekarz, ponieważ oprócz wrzodziejącego zapalenia jelita grubego mam inne problemy zdrowotne i pani doktor leczy mnie kompleksowo, to znaczy stara się leczyć jelito nie pogłębiając innej dolegliwości. A przecież wielu lekarzy skupia się tylko na swojej dziedzinie i nie patrzy na pacjenta całościowo.Z pełną odpowiedzialnością polecam panią doktor Puszko chorym szukającym rzetelnego i sprawdzonego gastrologa.

ocena: bardzo dobry
puta (1 lipca 2010)

Nie zgadzam się z najgorszymi komentarzami wystawionymi Pani Doktor. Mój ojciec i ja jesteśmy dowodem na to,że Pani Doktor potrafi i chce pomóc swoim pacjentom. Nawet znana krakowska klinika podczas konsultacji była zdziwiona,że szukamy pomocy w Krakowie skoro u „siebie w Rzeszowie” mamy bardzo dobrego specjalistę (Doktor Puszko). W tym momencie mój ojciec całkowicie odstawił leki, co według innych lekarzy nie miało być nigdy możliwe, ponieważ żaden z nich nie potrafił postawić prawdziwej diagnozy i sugerowano istnienie rożnych chorób. Ja natomiast jestem pod stałą opieką Pani Doktor. Jestem zadowolony z indywidualnego podejścia Pani Doktor do każdego pacjenta i gdybym miał komuś poszukującemu lekarza tej specjalizacji to z czystym sumieniem poleciłbym Panią Doktor Puszko.

ocena: bardzo dobry